Green Day Turkey
Hoşgeldin Sitemize !
Sitemizden faydalanmak istiyorsan haydi gel üye ol!!
GDTR Fan Sitesi Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Green Day Turkey
Hoşgeldin Sitemize !
Sitemizden faydalanmak istiyorsan haydi gel üye ol!!
GDTR Fan Sitesi Yönetimi
Green Day Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

One Tree Hill Empty One Tree Hill

Mesaj tarafından Castiel Ptsi Ağus. 31, 2009 10:05 pm

ZIT KARDEŞLERİN TEK ORTAK YÖNÜ: BASKETBOL

Tree Hill kasabasının zıt uçlarında büyüyen Nathan ve Lucas’ın basket tutkuları ve aynı babaya sahip olmaları dışında çok az ortak yönleri var. Küstah ve kendine güvenen Nathan lise basketbol takımının yıldızı ve zengin bir ailenin çocuğu. Sessiz, içine kapanık ve sokak basketbolunda efsanevi bir oyuncu olan Lucas ise çalışan, bekar bir annenin tek çocuğu.

Nathan’ın babası Dan, Lucas’ın annesi Karen ile lise yıllarında bir aşk yaşar. Karen’ın Lucas’a hamile kalması sonucu Dan kariyerini seçerek onları terk eder. Basketbol kariyerinde başarısız olunca da üniversitede tanıştığı yeni eşi ve oğlu Nathan’la birlikte kasabaya geri döner. Lucas’ın varlığını ise reddeder.

Bu karanlık sır bugüne kadar oğlanlardan saklanmaya çalışılmıştır, ancak kader onları aynı basketbol takımında karşılaştırır ve hayatları beklenmedik şekilde birbirinin içine geçer. İki kardeşin birbirlerinin hayatlarındaki rollerine alışmaları zaman alacak gibi görünse de ikisinin de bu yeni gelişmeden ilgi çekici bir şeyler çıkaracağı kesin.

Geçmiş hesaplar bu sefer çözümlenmek üzere yeniden açılıyor. Sırlar, çekişmeler ve beklenmedik gelişmeler seyircileri her hafta ekrana bağlıyor.

Cast

Chad Michael Murray ... Lucas Scott

James Lafferty ... Nathan Scott

Hilarie Burton ... Peyton Sawyer

Sophia Bush ... Brooke Davis

Bethany Joy Galeotti ... Haley James Scott

Paul Johansson ... Dan Scott

Moira Kelly ... Karen Roe

Barry Corbin ... Coach Whitey Durham

Barbara Alyn Woods ... Deb Scott

Lee Norris ... 'Mouth' McFadden

Craig Sheffer ... Keith Scott

Danneel Harris ... Rachel Gatina

Antwon Tanner ... Skills
ONE TREE HILL'İN ARKASINDAKİ ADAM
Dördüncü sezonun ortalarına gelirken One Tree Hill'in yaratıcısı Mark Schwahn,dizinin kendisi için ne anlama geldiğini,olayın nereden gelip nereye gidebileceğini ve oyuncularla ilişkisini anlatıyor.

İmzanızı attığınız birçok TV dizisi gibi "One Tree Hill"de de basketbol ön plana çıkıyor.Siz de basketbol oynar mıydınız gençliğinizde?
Basketbola bayılıyorum ama oyuncuları seyretmek,o ortamda bulunmak bana daha çok zevk veriyor.Üniversite yıllarımda oynamışlığım da var.Birini oyun sahasına koyun,yaşı kaç olursa olsun her şey silinir gözünde ve neler yapabileceğini keşfetmeye başlar.Sanırım yaşadığım sürece spora olan takıntım hiç geçmeyecek.

Dizide Dan Scott olarak izlediğimiz Paul Johansson bazı bölümlerde yönetmen masasına da oturmaya başladı.Bir oyuncuyu kamera arkasında görünce ne hissediyorsunuz?Ona güvenebiliyor musunuz?
Sadece o değil,dizinin Karen'ı Moira Kelly de yönetiyor bazı bölümleri.Paul ise harikadır zaten.Ne yapacağını gayet iyi bilir,Moria'yla tarzları da farklıdır.Yolun başındayken sadece yazmıyor,yönetiyordum da.Ama artık yorulduğumu hissediyorum.Televizyon çok çabuk öğütüyor adamı.O kadar hızlı olmak zorundasınız ki,gün geldi,bir sezonun 21 bölümünde 15 farklı yönetmenle çalıştık.Ama 80 bölüm çektikten sonra bütün oyuncular artık kendi karakterlerini ezbere oynamaya başlıyorlar.Bu nedenle içlerinden birini kameranın arkasına almak bana daha doğru geliyor.Onlara güvenim tam.

One Tree Hill'de Okulda geçen her bir yıla iki sezon düşüyor.Bu bilinçli bir tercih mi?
İkinci sezon bölümlerinde hiç basketbol maçı yer almadı.Bu da epey sıkıcı geldi izleyiciye.Basketbol sadece basketbol değil,bizim için.Basketbol oynarken insanların kişilikleri,hayatları nasıl etkileniyor önemli olan bu.Lucas ve Nathan takım için çok önemliler ve ben onlar hep liseye gitsin istiyorum.Dizinin kendi içinde zamana yayılması bu yüzden sayılır.

Bu hesapla beşinci sezona geçerken çocukların liseyi bitirmiş olmaları gerekiyor.O zaman ne olacak?
Daha önce yapılmamış bir şey olsun istiyorum bu konuda.Daha önce yapılmamış,çünkü kötü bir fikir belki de...Nathan'la Haley'nin evlenmesi gibi alışılmamış bir şey olsun istiyorum.Yeni hikayeler anlatmayı seviyorum ve lise bittikten sonra başlayacak hayatların birçok yeni hikayeler içereceğinden eminim.

Daha önce de Samuel L. Jackson'ın başrolde oynadığı basketbol filmi "Coach Carter"ın senaryosunu yazan Mark Schwahn,basketbol insanı kendini keşfetmeye yönlendiren bir özelliği olduğunu düşünüyor.
Castiel
Castiel
Administrator
Administrator

http://www.greendaytr.tr.cx/

- Similar topics